Naša Misia

Dali sme hlavy dokopy

Allheads sú všetky hlavy, a to doslova, teda aspoň tie naše s rozsiahlymi skusenosťami v oblasti HR, marketingu a organizovania kariérno-vzdelávacích podujatí.

Sme rozdielni...

Sme zástupcovia troch generácií, ktoré sú aktuálne dominantné na slovenskom pracovnom trhu: X, Y a Z. Čo je viac, uvedomujeme si to. Sme odlišní, máme rozdielne potreby, zážitky i skúsenosti.

... ale rozumieme si

A je to tak podľa nás dobre. To čo nás spája, je kreativita a chuť zlepšovať na Slovensku podmienky pre mladé talenty. Spoločne sme sa zahryzli do Generácie Z. Mlaďasov plných očakávaní a snov, s nádejou, že lepšiu krajinu tvoria spokojní mladí ľudia.

Dobré prostredie pre všetkých

Naše sústredenie sa na Gen Z však nevyplýva z odvrhnutia iných generácií, práve naopak, páči sa nám ako sa Zoomeri dívajú na svet a myslíme si, že pracovisko očami Gen Zera má potenciál zlepšiť celkovú spokojnosť zamestnancov rôznych generácií na pracovnom trhu.

Dáta nám kryjú chrbát

Nefungujeme však na pocitoch a dojmoch. Sme dátovo zameraní. Prečo hádať, čo je to správne riešenie, keď nám ho veda dokáže našepkať? Naše produkty a na mieru šité riešenia sú výsledkom hodín lúskania dostupných dát a dedukovania riešení s najvyšším potenciálom úspechu. Nie je to vychvaľovanie, sme to my, ulietavame si na grandióznej kreativite a uzemňujeme sa dátovým backgroundom.

Nie je čas strácať čas

Nie sme ani na dlhé texty, stručne a výstižne je naše motto. Ak by ste o nás a našich praktických data-driven riešeniach chceli vedieť viac, dohodnite si s nami kávu či call. Budeme radi.